Hakkımızda

Lion's Concept

Karavan endüstrisine yenilik getirmek için 2020 yılında Almanya’da kurulan Lion's Concept Germany; birçok başarılı yenileme projesini tamamladıktan sonra gelen yüksek talep ile birlikte üretim sürecini Türkiye‘ye taşımıştır.

2 Karavan
25 Anlaşmalı Kamp Alanı
10 Teslim Noktası

Elektrik tesisatından koltuk döşemelerine, dizayn süreçlerinden yalıtım sistemlerine kadar her şeyi atölyesinde gerçekleştirerek karavan dönüşümünde müşterilerine uçtan uca çözümler sunmakta; tüm yenilikçi çözümleri tek çatı altında toplamaktadır. Bünyesinde yer alan uzman kadrosu ile müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayarak karavan hayatına benzersiz bir deneyim katmakta olup müşterilerine VIP araç statüsünde hizmet vermektedir.

 

Sektöre hızlı ve başarılı bir giriş yaparak Avrupa standartlarında karavan dönüşümü ile sektörde adından sıklıkla söz ettiren Lion’s Concept Germany, ulusal ve uluslararası alanda birçok başarıya imza atmış; hizmet kalitesi ile 2022 yılında Türkiye’nin En İyi Karavan Ödülü’ne layık görülmüştür.

 

Kusursuz tasarımları, fonksiyonel donanımları ve kişiye özel tasarımları ile macera dolu yolculuklara yelken açmak isteyen tüm müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

Kamp ve karavan hayatını destekleyerek dokunduğu her müşteride ihtiyaç doğrultusunda hareket etmek, kalite prensiplerine göre hizmet vermektir.

Vizyon

Avrupa standartlarında olan karavan dönüşümü ile uluslararası alanda marka değeri yüksek, öncü ve yenilikçi bir karavan markası olmaktır.